پیوندها
تبلیغات
شرکت مفتاح رهنورد وارد کننده خوردوهای وارداتی در ایران
پربازدید ها
مقالات

Main Image

Item 1 of 0
 
 • به گزارش روابط عمومي انجمن صنفي کارفرمايي واردکنندگان خودرو،«ميثم رضايي»، رئيس انجمن صنفي کارفرمايي واردکنندگان خودرو و «قاسم خورشيدي» ، سخنگوي ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و نيز ميهمانان حاضر در استوديوي اين برنامه بودند که نظرات خود را در خصوص امحاي ک
 • ارايه مستندات واردات خودروهاي آمريکايي به رييس مجلس/ لزوم مقابله با تمديد تحريم هاي ۱۰ ساله
 • واردات خودروهاي آمريکايي صحت ندارد/ورود کالاهاي آمريکايي خط قرمز کشور  به گزارش انجمن صنفي واردکنندگان خودرو؛ ميثم رضايي در حاشيه حضور در کميسيون هاي تخصصي مجلس شوراي اسلامي با اشاره به انتشار خبري در هفته ي اخير مبني بر واردات خودروهاي توليد آمريکا به کش
 • رييس انجمن صنفي واردکنندگان خودرو گفت: وزارت صنعت با دست‌چين کردن عده‌اي معدود از واردکنندگان بدون مجوز، بازار واردات خودرو را به انحصار و فساد سوق مي ده
 • حمايت قاطع از معدوم سازي خودروهاي لوکس قاچاق به گزارش انجمن صنفي واردکنندگان خودرو؛ ميثم رضايي در مصاحبه اختصاصي با خبرگزاري صداوسيما تصميم امحاء و نابودي 13خودروي لوکس قاچاق درس عبرتي براي قاچاقچيان ريز و درشت است
 • رئیس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو :واردات خودرو باید از گمرگات تخصصی انجام پذیرد
 • رئيس انجمن صنفي کارفرمايي وارد کنندگان خودرو گفت: برخي وارد کنندگان، خودروهاي کارکرده خارجي را با برخي تغييرات از جمله تعويض چرخ و تغيير صندلي ها به عنوان خودروي صفر خارجي وارد کشور مي کنند.
 • قابل توجه اعضاي محترم انجمن صنفي کارفرمايي خودرو کليه اعضاي انجمن صنفي کارفرمايي خودرو فعال در حوزه واردات، فروش و پيش فروش خودرو ملزم به اجراي کامل مصوبات آيين نامه اجرايي قانون حمايت از حقوق مصرف کنندگان خودرو مورخ 28/01/1395 و ماده 12 قانون نظام صنفي م
 • رئيس انجمن صنفي کارفرمايي واردکنندگان خودرو: وقتي انحصارطلبي در جاده واردات خودرو سبقت ميگيرد

وزارت صنعت واردات خودرو را هم در دست گرفت/ سرهم کردن رینگ و قالپاق تولید مشترک نیست

وزارت صنعت واردات خودرو را هم در دست گرفت/ سرهم کردن رینگ و قالپاق تولید مشترک نیست,رئیس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو ضمن انتقاد از واردکننده شدن خودروسازان گفت: اخیرا باب شده است که به بهانه بازار سنجی خودرو را به صورت کامل وارد و در بازار عرضه می کنند که این اقدام کاملا با فعالیت این شرکتها مغایر است.
1395/11/23
0
91

رئیس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو ضمن انتقاد از واردکننده شدن خودروسازان گفت: اخیرا باب شده است که به بهانه بازار سنجی خودرو را به صورت کامل وارد و در بازار عرضه می کنند که این اقدام کاملا با فعالیت این شرکتها مغایر است.


مغایرت مصوبه خودرویی دولت با قانون اساسی/ برای ابطال مصوبه واردات شکایت کردیم

مغایرت مصوبه خودرویی دولت با قانون اساسی/ برای ابطال مصوبه واردات شکایت کردیم,رئیس انجمن صنفی کارفرمایی واردگنندگان خودرو با تشریح مغایرت‌ مصوبات خودرویی دولت با قانون اساسی گفت: برای ابطال مصوبه دولت در خصوص نحوه واردات خودرو، دادخواستی را تنظیم و به مراجع قضایی ارائه کردیم.
1395/11/12
0
160

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی واردگنندگان خودرو با تشریح مغایرت‌ مصوبات خودرویی دولت با قانون اساسی گفت: برای ابطال مصوبه دولت در خصوص نحوه واردات خودرو، دادخواستی را تنظیم و به مراجع قضایی ارائه کردیم.


رئیس انجمن وارد کنندگان خودرو : واردات ؛ جولانگاه سودجویان

رئیس انجمن وارد کنندگان خودرو : واردات ؛ جولانگاه سودجویان,رئیس انجمن صنفی کارفرمایی واردکنندگان خودرو گفت : واردات خودرو به جولانگاه برخی سودجویان تبدیل شده است.
1395/11/05
0
187

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی واردکنندگان خودرو گفت : واردات خودرو به جولانگاه برخی سودجویان تبدیل شده است.


پشت پرده انگیزه‌های محدودیت واردات خودرو

پشت پرده انگیزه‌های محدودیت واردات خودرو,رئیس انجمن صنفی کارفرمایی واردکنندگان خودرو از مشکلاتی که برخی شرکت‌های بدون مجوز در این صنعت بوجود آورده‌اند، ابراز تاسف کرد.
1395/11/05
0
305

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی واردکنندگان خودرو از مشکلاتی که برخی شرکت‌های بدون مجوز در این صنعت بوجود آورده‌اند، ابراز تاسف کرد.


وزارت صنعت سفارش‌های ثبت‌شده واردات خودرو را حذف کرد/ ایجاد انحصار در بازار خودروهای وارداتی

وزارت صنعت سفارش‌های ثبت‌شده واردات خودرو را حذف کرد/ ایجاد انحصار در بازار خودروهای وارداتی,رئیس انجمن صنفی کارفرمایی واردکنندگان خودرو از حذف ثبت سفارش‌های انجام‌شده واردات خودرو توسط شرکت‌های «غیرنمایندگی‌» روی سایت ثبتارش خبر داد و گفت: هدف وزارت صنعت ایجاد انحصار در بازار خودروهای وارداتی است.
1395/11/02
0
251

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی واردکنندگان خودرو از حذف ثبت سفارش‌های انجام‌شده واردات خودرو توسط شرکت‌های «غیرنمایندگی‌» روی سایت ثبتارش خبر داد و گفت: هدف وزارت صنعت ایجاد انحصار در بازار خودروهای وارداتی است.